20 آذر 1402
Tehran
9 ° C
ما را در شبک های اجتماعی دنبال کنید
آخرین مطالب
بازگشت
a

درباره ما

مجله الکترونیک واو

این چند خط برای شمایی است که وارد این صفحه شده‌اید. احتمالا با خودتان گفته‌اید «واو» چیست؟

«واو» مجله الکترونیکی با رویکرد کتاب است که می‌خواهد در آن از کتاب‌ها حرف بزند، حواشی اینجا در حاشیه هم نیستند، یعنی قرار است روی متن تمرکز کنیم و کاری به حواشی و سر و صداها نداریم. در این مجله آنچه موضوعیت دارد متن است و متن! برای همین وارد دعواهای هواداران پدرخوانده‌ها نمی‌شویم.

«واو» برای چه کسانی است؟

«واو» رسانه‌ای است برای کتاب‌ها و نویسنده‌ها و قصه‌هایی که تعریف می‌کنند. با «واو» می‌خواهیم همه وقتمان را با کتاب‌ها سپری کنیم، فارع از هیاهوی جهان! البته گروه دیگری که اینجا برای آن‌ها حرف دارد، مخاطبان است. کسانی که کتاب می‌خوانند ولی برای خواندن کتاب‌ها دنبال دلیل‌اند.

حرف حسابمان چیست؟

«واو حرف اضافه نیست»؛ این شعاری است که برای خودمان انتخاب کرده‌ایم و می‌خواهیم بر همین مبنا درباره کتاب‌ها حرف بزنیم. ادعا نداریم نگاهمان صد در صد درست است ولی تلاشمان این است که منصفانه به کتاب‌ها نگاه کنیم. سعی تحریریه «واو» بر این است که راهنمایی باشد برای کتاب‌ها تا مخاطب به درک شفاف‌تری از آن‌ها برسد.

حالا که تا اینجا آمده‌اید باید یادآوری کنیم که نقد و نظر برای بهتر شدن به ما کمک می‌کند، باورمان این نیست که کاملیم، برای همین شما با نوشتن نظرات و نقدهایتان برای رسیدن به نقطه مطلوب کمکمان کنید، یعنی برایمان بنویسید و «واو»ی شوید و بیایید عضوی از خانواده «واو» باشید.

تیم تحریریه